Instalace brány a poslední přípravy na Inauguraci

Poslední pracovní víkend před Inaugurací byl pro Park Pravíkov skutečně symbolický – úspěšně jsme instalovali a zabetonovali vstupní bránu a podařilo se nám taky dokončit stélu.

Za poslední dva měsíce se tvář Parku opravdu zásadně proměnila – přední část pozemku prošla rozsáhlými úpravami, velká jímka „zmizela“ a stal se z ní amfiteátr, zasadili jsme okolo pozemku keříky, ze kterých za pár let bude krásný živý plot, namalovali jsme fasádu Centra práce a náš Park má své první symbolické prvky – fontánu, bránu a stélu.

Těšíme se, že tento významný krok oslavíme v příjemné společnosti na Slavnostní inauguraci Parku Pravíkov!

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština