Dny rozvoje Parku Pravíkov

Léto v Pravíkově je v plném proudu a nabiti tvořivou atmosférou z více než intenzivního týdne pro rodinky s dětmi bychom vás rádi pozvali na nejžhavější události, které se kvapem blíží. 

Od 15. do 19.8 a od 23. do 31.8. se můžete aktivně zapojit do Dnů rozvoje Parku, během nichž budeme pokračovat v dokončování pokojíčků a koupelen, které jsme začali stavět v loňském roce a ve stavbě dalšího zázemí potřebného pro fungování Parku. Protože nás bude hodně, uvítáme také pomoc s provozem, vařením, úklidem, logistikou, nákupy, „taxikařením“, plánováním výletů, zapůjčením auta, atd. Kromě práce nás čekají každodenní společné či individuální meditace, sdílení, vzájemná inspirace, objevování blízkého i vzdálenějšího okolí a mnohé další. Budete mít prostor na svůj vlastní vnitřní proces, při kterém můžete využít přítomnosti a cenných zkušeností všech přítomných.

Od 1. do 5.9. se můžete zapojit do zatím blíže nespecifikovaného programu skupinky Španělů, kteří mají zájem o poznání naší historie, kultury a zvyků převážně v Praze. Uvítají společnost, doprovod, pomoc s logistikou, doprovody na letiště a případně i možnost ubytování zdarma v Praze či blízkém okolí.

V souladu se současnými opatřeními v souvislosti s Covidem 19 vás z pozice organizátora žádáme, abyste se při příjezdu na jakoukoliv z uvedených akcí prokázali buď EU certifikátem o prodělané vakcinaci, nemoci, negativním PCR či antigenním testem z certifikovaného covidového centra, nebo si přímo na místě udělali antigenní samotest (ten si prosím přivezte sami, nebo si jej můžete na místě zakoupit za cca 100,- Kč).   

Pokud se chcete a můžete na jakékoliv z uvedených akcí podílet, dejte nám prosím vědět, ať vše můžeme naplánovat a připravit co nejlépe. Bohužel nemáme kapacitu řešit ubytování a všechny postele v Parku jsou již obsazené. Můžete nicméně využít buď vlastní stan, případně si ubytování zařídit individuálně v blízkém okolí Parku. Stravu řešíme společně za poplatek 200,-Kč na den, v případě velkého počtu lidí ji budeme alespoň částečně objednávat z restaurace a cena bude přizpůsobena odpovídajícím nákladům. 

Pokud vám uvedené termíny nevyhovují, nebo nemáte možnost účastnit se těchto akcí osobně a přesto cítíte, že je vám projekt Parků sympatický a chtěli byste jej podpořit, uvítáme jakoukoliv finanční podporu pro realizaci dalších kroků rekonstrukce. Číslo účtu je 2500074734/2010 a na každou z darovaných částek můžeme vystavit potvrzení o přijetí daru. 

Předem vám moc děkujeme za vaši účast v jakékoliv formě a těšíme se na setkání s vámi.

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština