Společná žádost za inspiraci, sílu a vnitřní jednotu

SPOLEČNÁ ŽÁDOST
za inspiraci, sílu a vnitřní jednotu

„Existují oblasti mysli, které mají speciální význam, a když s nimi vstoupíme do kontaktu, vytvoří to hluboké vnitřní dojetí, přináší to inspirované odpovědi a uvolňují se velké síly. Vytržení zamilovaných, inspirace umělců a extáze mystiku mají společný pramen v této hloubce mysli.“

sobota 22. září 2012 14 h.
Parky studií a reflexe Pravíkov

Setkání u příležitosti podzimní rovnodennosti se společnou žádostí za inspiraci vedoucí k tomu, co skutečně potřebujeme, za sílu pro nás i naše blízké, aby byl náš život v jednotě a vzdálili jsme se od všeho, co nám způsobuje zmatek a rozpory.

„Přerušit na okamžik to, co se ve tvém životě děje, stačí k tomu, aby ses spojil se svým nitrem a aby se pocity a myšlenky vyjasnily.“

V Parku Pravíkov nebo v blízkém penzionu lze přespat, místa na spaní je třeba rezervovat předem na tel. 775 406 297 nebo emailu toni@volny.cz.

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

es_ESEspañol