Přípravy na Inauguraci – práce v Parku

I během víkendu 18.-20. května pokračovaly přípravy na Inauguraci Parku Pravíkov.

Nezačali jsme sice úplně pozitivně – část keříků, které jsme minulý týden zasadili, sucha a mrazíky nepřežila, špatně vypadají i liliovník Radost a jinan Myšlenka, navíc jsme museli posunout místo, kde bude stéla, protože přímo pod tím původně vybraným vede vodovod.

Ale nenechali jsme se těmito nesnázemi odradit a vytrvale pokračujeme v úpravách Parku. Během dvou a půl dne jsme připravili základy pro fontánu a stélu, vykopali díru na připojení obecní vody a trochu zkrášlili studnu u příjezdové cesty.

I příští víkend nás čeká hodně práce, doufejme, že nám skvělá atmosféra a nadšení vydrží. Každá pomocná ruka je vítaná!

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

es_ESEspañol