Oslava příchodu jara a otevřený den

Srdečně vás zveme na oslavu jara a otevřený den v Parku Pravíkov. Proběhne v sobotu 22. března od 14 do 18 hodin.

Už od nepaměti patřily oslavy změny ročního období k tradicím v nejrůznějších společnostech. Připomínaly lidem propojení s přírodou a cyklus života. Příchod jara symbolizuje nový život, nový začátek.

Během ceremonií se spojíme s naší vnitřní silou, s tím nejlepším v nás, vyjádříme naše žádosti pro nás, naše blízké, pro svět.

Proběhne také představení Parku, jeho symbolických prvků a budov.

Kontakt: Petra Duhajská (peta.duhajska@gmail.com, 724 595 639).
V Parku je možné zůstat celý víkend; v případě zájmu si, prosím, předem e-mailem nebo telefonicky rezervujte místo na spaní.

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

es_ESEspañol