Workshop „Cesta ohně“ – uchovávání, přenos a rozdělávání ohně

Cílem tohoto workshopu je přiblížit se hlubokým vnitřním prožitkům prostřednictvím práce s ohněm. Během 4 dnů projdeme cestou, kterou prošli naši dávní předkové – od objevení ohně a jeho uchovávání, přes jeho přemísťování, až po schopnost oheň rozdělat – vytvořit.

Od překonání strachu z ohně až po jeho ovládnutí uplynuly milióny let a nešlo jen o pokrok technologický, ale i o rozšíření vědomí – probuzení intuice „něčeho navíc“.

Praktická část bude propojena s okamžiky studia, osobními reflexemi, sdílením zkušeností…

Praktické informace k účasti:

Workshop sám o sobě je pořádán bezplatně, ale je potřeba se podělit o nezbytné náklady (stravování, ubytování a potřebné materiály na workshop): příspěvek na ubytování za jednu noc 200 Kč, stravování vlastní (nebo přibližně 150 Kč na den) a příspěvek na nákup materiálů na workshop (pyrit, dřevo…) max. 400 Kč na osobu.

Workshop je otevřen všem zájemcům, kvůli organizačním záležitostem je účast potřeba předem rezervovat.

Kdy: prodloužený víkend 6.–9. 7. (od čtvrtka 12:00 do neděle 17:00)
Kde: Park studií a reflexe Pravíkov (u Kamenice nad Lipou na Vysočině)
Bližší informace a registrace: Dana Feminová ( danafem@volny.cz, mobil: 777 711 911)

Pozvánka ke stažení:

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

es_ESEspañol