Prožitkový víkend pro rodinky s dětmi

Oslavte spolu s námi a vašimi dětmi začínající jaro hrou, prožitkem, relaxací, pohybem, tancem a smíchem. Přes den je připraven bohatý program pro děti, večery věnujeme sami sobě a svým vnitřním světům. Vyzkoušíme si relaxaci, řízený zážitek, společnou meditaci, pobavíme se o dětech a o tom, jak vše zvládat s úsměvem na líci i v srdci.

Místo a čas konání: Park studií a reflexe Pravíkov u Kamenice nad lipou, 6.-7.4. 2013.

Cena: příspěvek na provoz Parku: 150,- Kč / os. / noc, nebo 50,- Kč jen za den bez přespání (počet míst na spaní je omezen; v případě potřeby možné ubytování v penzionu v Kamenici, přibližně za 300,- Kč / noc).

Strava: 100,- Kč den (snídaně, oběd, večeře, drobné občerstvení během dne).

S sebou: povlečení a prostěradlo, přezůvky, ručník a dobrou náladu (vše ostatní dle vašeho zvážení)

Kontakt a registrace:
Simona Heřtusová (simona.hertusova@adopceafrika.cz, mobil 608 301 270),
Daniela Cachová (bedy.ns@seznam.cz, mobil 724 785 876)

KOMUNITA PRO LIDSKÝ ROZVOJ
www.komunita.org
PARKY STUDIÍ A REFLEXE

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

es_ESEspañol