Nový svět začíná uvnitř každého z nás. Společně tvoříme svobodný, nenásilný a inspirativní prostor.

 

Parques de estudio y reflexión jsou místa v mnoha zemích po celém světě, která vznikla na základě hluboké potřeby lidí, jejich touhy se propojit se smyslem života, potřeby prostoru pro rozjímání a meditaci. Setkávají se zde lidé různých kultur a vyznání, kterým je blízká citlivost nenásilné společnosti, humanismu, solidarity a respektu.

Zapoj se do tvoření Parku
Park Pravíkov začal vznikat v červnu 2011 v krásné krajině Vysočiny, několik kilometrů od Pelhřimova na pozemku o velikosti více než 12 tisíc metrů čtverečních. Venkovní prostory Parku se symbolickými prvky nabízejí příjemné kouty i výhledy a vytvořené zázemí umožňuje konání různých akcí. V těchto měsících je v plánu rozšířit kapacitu ubytování o dva nové pokoje, aby se aktivit Parku mohlo účastnit více lidí.
Přidej se ke skvělé partě dobrovolníků, kteří vlastníma rukama tvoří inspirativní místo se společným záměrem: umožnit sobě i ostatním prožívat hluboké vnitřní zkušenosti, které mohou zásadně změnit kvalitu našeho každodenního života i světa kolem nás..

Připojit se můžeš na libovolnou dobu od 10. do 28. srpna 2020. Uvítáme jakoukoliv pomoc: řemeslnou, zahradnickou, úklid, vaření, atd. Kromě práce se můžeš seznámit s novými lidmi s podobnou citlivostí, zapojit do společných meditací, posedět večer u ohně, vykoupat se v blízkých rybnících, nebo zajít do lesa na houby.
Rezervace ubytování a bližší informace: Dana Feminová, tel. 777 711 911, dana.feminova@gmail.com

Daruj
Všechny Parky ve světě jsou financovány pouze z dobrovolných příspěvků lidí, kterým vznik těchto nekomerčních míst dává smysl. Díky tomu jsou Parky nezávislé na organizacích nebo institucích.
Oceníme jednorázové dary i pravidelné příspěvky. Přátelé Parku Pravíkov v současné době přispívají měsíčně od 100,- Kč po několikatisícové částky.
Jakákoliv finanční podpora je pro existenci a rozvoj Parku velmi důležitá a je přijata s velkou vděčností.
* Transparentní dárcovský účet: 2500074734/2010
* PayPal: info@parkpravikov.cz

Zůstávej ve spojení
Přihlásit se k odběru newsletteru můžeš v pravém bloku na této stránce.

Ať život mluví tvými ústy a říká: „Není nic, co by mě mohlo zastavit!“. Silo

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

es_ESEspañol