Večeře s prezentací projektu Centra studií v Parku Pravíkov

Srdečně vás zveme na společnou večeři s prezentací projektu Centra studií v Parku studií a reflexe Pravíkov, která proběhne ve středu 3. prosince 2014 od 19:00 v Humanistickém centru (Sokolská 32, Praha 2, první patro).
Bude to možnost dozvědět se v příjemné atmosféře více informací o smyslu a perspektivách tohoto speciálního prostoru.

Centrum studií je místo pro studium a výzkum člověka – jeho historie, vývoje a rozvoje lidského vědomí. Je místem inspirace a gravitačním středem pro členy Školy, kteří se starají o rozvoj Parků studií a reflexe a jejichž posláním je posilování vnitřní hluboké zkušenosti a práce na objevování nových prostorů mysli. Zde nacházejí ty nejlepší podmínky pro studium, prohloubení svého výzkumu a meditace. Mohou zde trávit libovolně dlouhou dobu o samotě nebo své zážitky, zkušenosti a pokroky sdílet s ostatními.

Každý účastník večera může přinést něco k jídlu a pití a sdílet to s ostatními ve společné večeři.

Těšíme se na vás!

PARKS OF STUDY AND REFLECTION

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

More

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

NEWSLETTER

en_GBEnglish (UK)