Seminář „Zlaté pravidlo pro mé chování a transformující činy“

Srdečně vás zveme na seminář „Zlaté pravidlo pro mé chování a transformující činy“ inspirovaný Silovým Poselstvím. Jak se chovat, abych se vzdaloval od vnitřních rozporů a vytvářel s ostatními lidmi takové vztahy, jaké si přeji?

Tento seminář poskytne příležitost se do hloubky zamyslet nad vlastními rozpory a vztahy se svým okolím. Zamyslet se nad tím, jak chci, aby se ke mně ostatní lidé chovali, a také nad tím, jak jsem ochotný se já chovat k ostatním.

„Chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se oni chovali k Tobě.“

Budeme se věnovat relaxaci, meditaci, práci s představami, četbě a studiu, osobní reflexi i práci ve skupinkách.

„Ale navzdory všemu… přes to všechno… navzdory této nešťastné spoutanosti si něco jemného jako zvuk z dálky, něco lehkého jako ranní vánek, něco, co je zpočátku velmi jemné, začíná otevírat svou cestu v nitru lidské bytosti.“ – Silo

Seminář začíná v sobotu 14.4. v 10:00 hodin a končí v 19:00 hodin Parku studií a reflexe Pravíkov (Pravíkov 18 – Kamenice nad Lipou, Vysočina).
Seminář je bezplatný, každý účastník si platí dopravu a jídlo (doprava vlastní – možnost se domluvit dle míst v autech, stravování bude zajištěno společné za poplatek 100,- Kč na den).

Kvůli organizaci je nutné se předem registrovat na e-mail nebo telefonicky!
Kontakt a registrace: Dana Feminová (danafem@volny.cz, 777 711 911)

Pořádá: Komunita Silova Poselství Cesta
komunita-cesta.webnode.cz
www.silo.net

PARKS OF STUDY AND REFLECTION

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

More

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

NEWSLETTER

en_GBEnglish (UK)