Přípravy na Inauguraci pokračují

V sobotu 23. června se uskuteční Slavnostní inaugurace Parku studií a reflexe Pravíkov. Už od začátku května proto probíhají intenzivní přípravy – proměňuje se tvář Parku, pozemek prošel rozsáhlými úpravami a pracuje se také na vytvoření prvních symbolických prvků Parku Pravíkov – fontány, brány a stély.

V sobotu 26. května jsme společnými silami instalovali krásnou fontánu z pískovce – i s Pavlem Surmou, který ji vyrobil.

Všechny květnové víkendy patřily v Parku Pravíkov práci – jak jste mohli sledovat i nadálku díky bohaté fotodokumentaci i krátkým videům z každého víkendu.

A stejně to bude vypadat i s červnovými víkendy, které ještě do Inaugurace zbývají. Takže stále platí, že každá pomocná ruka je vítaná. Ještě nás čeká betonování základů a instalace brány, dokončení stély, poslední drobné úpravy pozemku, domalování fasády a samozřejmě taky důkladný úklid, který po tolika pracovních víkendech v řadě bude rozhodně potřeba.

Ať už se do pracovních víkendů rozhodnete zapojit, nebo ne, budeme se těšit na viděnou v Parku – na Inauguraci nebo jindy.

en_GBEnglish (UK)